18 - 08 - 2019

Патріотизм і Націоналізм

Facebook заборонить пропаганду "білих" націоналізму й сепаратизму. Така вона, толерастія...

З наступного тижня (квітень 2019) у соцмережах єврея Цукерберга Facebook та Instagram буде заборонено висловлюватися на підтримку "білого націоналізму" та "білого сепаратизму"!

Соцмережі оголосили про заборону на "прославляння, підтримку та представлення білого націоналізму та білого сепаратизму на Facebook та Instagram".

"Ці концепції глибоко пов'язані з організованими групами ненависті і їм немає місця в наших сервісах", – заявила компанія, яка належить єврею Цукербергу.

Facebook уточнив, що давно забороняє ненависне ставлення до людей на підставі раси, етносу чи релігії, а про націоналізм та сепаратизм міркував у широкому сенсі – як про частину ідентичності, на кшталт американської гордості та баскського сепаратизму.

Втім, ФБ тисячі разів блокував українських користувачів, які дописували на теми російської агресії (ВІЙНИ!) проти України!

 

Але в останні 3 місяці представники громадянського суспільства та науковці пояснили компанії, що білий націоналізм і білий сепаратизм не можна відокремити від ідей про "вищість" білих та від організованих груп ненависті.

 

DW зазначає, що оголошення компанії пов'язують із нападом на мечеті в Новій Зеландії, адже розстріли людей транслювали через Facebook у прямому ефірі.